Merkezimiz

Merkezimiz 1996 yılında Prof.Dr.Süleyman Kaynak ve Op. Dr. Tülin Kaynak tarafından kuruldu. İki kişi olarak başladığımız çalışmalarımıza giderek artan cihazlar ve kadromuzdaki artışa mekanın genişliği yetmemesi nedeni ile 2004 yılında yer değişikliği yaparak kendi binamızda devam ettik. Yeni mekanımızda daha modern teknoloji ile donatılmış muayene odaları , tetkik odaları ve ameliyathanemizde daha geniş bir kadro ile hizmet vermeye başladık.

Kadromuz

SGK ve çok sayıda banka ve sigorta şirketi ile anlaşmalı olan hastanemizde, halen üç göz hekimimiz SKG ile anlaşmalı çalışırken Prof. Dr. Süleyman Kaynak hastalarını özel olarak muayene ve ameliyat etmektedir.

Biz Kimiz?

26 yıldır, 6 hekim ve değişik kademelerde … çalışma arkadaşımız ile süreçlerimizi sürekli yenileyerek , insan kaynaklarımızı hizmet içi eğitimlerle geliştirerek , bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izleyerek alanımızda varolan en gelişmiş tanı ve tedavi olanaklarını hastalarımıza dünya standartlarında sunmak için çalışıyoruz. Bundan sonra da en kaliteli hizmeti sunacak bir iç organizasyonla hastalarımızın sorunlarını çözmek , onların yaşam kalitelerini yükseltip mutlu olmalarını sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz.

Sunduklarımız

Merkezimizde Katarakt , Glokom (göz tansiyonu) , Vitreus ve Retina hastalıkları ( Retina Dekolmanı, Retinoskizis, Şeker ve Hipertansiyona bağlı Retina Hastalıkları , Yaşa bağlı veya doğuştan olan makulopatiler (sarı nokta hastalığı) , Doğuştan olan retina hastalıkları (retinitis pigmentosa / gece körlüğü ) , Işık Çakmaları ve Uçuşan Cisimcikler , Epiretinal membrane (sarı noktada zar oluşması ) ), Göz Kuruluğu , Pterjium (göz yüzeyinde et ), Blefarit (kirpik diplerinde , göz kapağı kenarında iltahap) , Konjonktivit (mikrobik veya allerjik ), Erişkinde ve bebeklerde göz yaşı kanalı tıkanıklıkları , Göz tembelliği , Şaşılık (gözde kayma) , Göz kapağı düşüklüğü , Arpacık, Şalazyon , Üveit gibi göz hastalıkları tetkik ve tedavi edilmekte , az görenlere yardım konusunda teleskopik gözlük uygulaması yapılmaktadır.